Hanorac Bărbați S.S. Lazio Alb S In Stoc 150 RON
Următorul

Hanorac Società Sportiva Lazio pentru bărbați, cu glugă și buzunar cangur. Acest hanorac va deveni cu siguranță unul dintre preferatele tale, nu doar pentru că este plăcut la atingere, ci și pentru că se potrivește perfect. Material de înaltă calitate 320 g/m2 iar mai mult de 65% bumbac vă garantează confort. Doar cu noi la E8shop.sk

Hanorac Società Sportiva Lazio:

Clubul italian de fotbal Società Sportiva Lazio este situat în Roma. A fost fondată în 1900, dedicându-și majoritatea activităților de acasă celei mai înalte ligi italiene din Serie A. Simbolul echipei este un vultur, iar culorile sale tipice sunt alb și albastru deschis - ca un tribut adus Greciei, care găzduiește Jocurile Olimpice. La nivel internațional, clubul a câștigat o cupă în Cupa Cupelor, o victorie în Supercupa UEFA și, de asemenea, a câștigat competiția Coppa delle Alpi.