Tricou Femei Manchester United Alb S In Stoc 70 RON
Următorul

Tricou Manchester United pentru femei cu croială feminină, mâneci mai scurte, finisaj siliconic și decolteu rotund. Materialul plăcut din bumbac 100% vă va garanta confortul și comoditatea de care vă veți îndrăgosti. Greutatea 180 g/ este un semn de calitate. Doar cu noi la E8shop.sk

Povestea Manchester United:

Clubul englez de fotbal Manchester United a fost fondat în 1878 sub numele de Newton Heath LYR FC în Manchester. A jucat în cea mai mare competiție de fotbal din Premier League din Anglia din 1938. Manchester United deține recordul pentru numărul de trofee câștigate. Clubul a câștigat peste 80 de titluri valoroase în Premier League națională, FA Cup, Cupa Ligii și Community Shield, pe pământ european în UEFA Champions League, Cupa Cupelor și Supercupa Europei. Manchester United a câștigat Cupa Intercontinentală și titlul de Campion Mondial.