Tricou Femei Gold Tottenham Hotspur Alb S IN STOC 70 RON
Următorul

Tricou de damă Tottenham Hotspur auriu cu croială feminină, mâneci mai scurte, finisaj siliconat și decolteu rotund. Materialul plăcut 100% bumbac îţi va garanta confortul şi comoditatea de care te vei îndrăgosti. Greutatea 180 g/m2 este un semn de calitate. Doar cu noi la E8shop.sk

Povestea clubului Tottenham Hotspur:

Tottenham Hotspur FC a fost fondat în 1882 la Londra. Clubul de fotbal englez a câștigat primul său trofeu valoros la FA Cup în 1901. „Spurii” au câștigat peste 30 de titluri, în cea mai mare competiție de fotbal din Premier League din țară, FA Community Shield, Cupa Ligii, Cupa UEFA și Campionatul European. Cupa Cupelor. În sezonul 2018/19, Tottenham FC s-a clasat pe locul al doilea în UEFA Champions League. Clubul gazdă este Stadionul Tottenham Hotspur din nordul Londrei, cu o capacitate de 62.850 de locuri. Stadionul este al treilea ca mărime din Marea Britanie.